Hlavní stranaEdiceEdiční plánLaser-newsObjednávka
 
Kevin Hearne
domovské stránky / autorský medailonek
 


UKÁZKA EPUB
UKÁZKA MOBI
Prohnaný (Hounded, 2011)
Laser-books 2012, první kniha edice Style.
brožovaná, překlad Roman Tilcer, obálka Gene Molicca, 272 stran, 259 Kč
cena po slevě 233 Kč, pro majitele čtenářských kont 181 Kč
cena e-booku 169 Kč prostřednictvím serveru
Palmknihy


Atticus O'Sullivan, poslední druid, si poklidně žije v Arizoně, provozuje okultní knihkupectví a ve volném čase na sebe bere zvířecí podobu a vyráží na lov se svým irským vlkodavem. Sousedé a zákazníci ho znají jako pěkného potetovaného jednadvacetiletého Ira – ale ve skutečnosti nemá jednadvacet let, ale jednadvacet století. Nemluvě o tom, že čerpá sílu ze země, oplývá břitkým rozumem a nosí ještě břitčí meč známý jako Fragarach neboli Odpovídač.
Po tom však touží jeden pořádně naštvaný keltský bůh, který prohání Attika po celá staletí. Nyní ho konečně vystopoval a Atticus bude potřebovat všechnu svoji sílu a k tomu pomoc svůdné bohyně smrti, upířího a vlkodlačího právníka, sexy barmanky a trochu toho starého dobrého irského štěstí, aby se mu podařilo nakopat pár keltských zadků a zachránit si krk.
Svižná a zábavná městská fantasy se v zahraničí dočkala bouřlivého úspěchu a potěší všechny ctitele dobrodružných příběhů, obzvláště pak fanoušky Simona R. Greena a Jima Butchera.
Kniha byla nominována na Cenu Akademie science fiction, fantasy a hororu v kategorii nejlepší fantasy a horor roku.
 
 


UKÁZKA EPUB
UKÁZKA MOBI
Proklatý (Hexed, 2011)
Laser-books 2012, druhá kniha edice Style.
brožovaná, překlad Roman Tilcer, obálka Gene Molicca, 288 stran, 279 Kč
cena po slevě 251 Kč, pro majitele čtenářských kont 195 Kč
cena e-booku 189 Kč prostřednictvím serveru Palmknihy


Attiku O'Sullivanovi, poslednímu druidovi, jsou čarodějnice celkem ukradené. Přesto se chce k místnímu konventu zachovat hezky a podepsat vzájemně výhodnou dohodu o neútočení, ale v tom se počet čarodějnic v arizonském Tempe přes noc zčtyřnásobí. A nové přírůstky nejsou jen špatné, jsou to pořádné mrchy s temnou nacistickou minulostí.
Na místních středoškolácích si pochutnává padlý anděl, z Vegas táhne tlupa Bakchantek se zvláštním druhem smrtící dekadence a o Attikovu pozornost se pokouší rajcovní keltská bohyně ohně, takže na lovení čarodějnic si hledá čas jen horko těžko. I tak ale hodlá s pomocí upířího právníka, kouzelného meče a sousedova ručního protitankového granátometu vyčistit celé město a dát ježibabám jasně najevo, že s tímhle druidem se do křížku pouštět neměly.
 
 


UKÁZKA EPUB
UKÁZKA MOBI
Praštěný (Hammered, 2011)
Laser-books 2013, třetí kniha edice Style.
brožovaná, překlad Roman Tilcer, obálka Gene Molicca, 304 stran, 289 Kč
cena po slevě 260 Kč, pro majitele čtenářských kont 202 Kč
cena e-booku 195 Kč prostřednictvím serveru Palmknihy

Thór, severský hromovládce, je víc než jen chvastoun a surovec – zničil nespočet životů a zavraždil spoustu nevinných. Vikinský upír Leif Helgarson je po staletích čekání připraven se mu pomstít, a tak požádal svého přítele Attika O'Sullivana, posledního druida, aby mu s odstraněním severského postrachu pomohl.
Atticus se víc než dva tisíce let řídil jednoduchou strategií pro přežití: držet se dál od chlapa, co metá blesky. Jenže v jeho domovské základně v arizonském Tempe začíná být horko. Schyluje se k upíří válce o území a přes hlavu už mu přerůstají ruští lovci démonů, kteří si říkají Kladiva Boží. Atticus a Leif se přese všechna varování a předzvěsti krutých následků vydávají na cestu do severské sféry Ásgardu, kde se spolu s vlkodlakem, zaklínačem a tlupou ledových obrů vrhnou do epického boje s drsnými valkýrami, naštvanými bohy a nakonec i Tupým Tvrďákem, co by pořád pouštěl hromy a blesky.
 
 


UKÁZKA Z KNIHY
UKÁZKA EPUB
UKÁZKA MOBI
Napálený (Tricked, 2012)
Laser-books 2014, šestá kniha edice Style.
brožovaná, překlad Roman Tilcer, obálka Gene Molicca, 328 stran, cena 295 Kč
cena po slevě 265 Kč, pro majitele čtenářských kont 206 Kč

cena e-booku 199 Kč prostřednictvím serveru Palmknihy

Čtvrtý svazek populárních Kronik železného druida.
Druid Atticus O'Sullivan by nepřežil déle než dvě tisíciletí, kdyby v sobě neměl pořádnou dávku keltské prohnanosti. Když se mu tedy na americký jihozápad přijdou pomstít bohové hromů a blesků, s menší pomocí navažského šibala Kojota je přesvědčí, že ho v arizonské poušti rozsekali na cimprcampr.
Jenže mazanému Kojotovi není proti srsti ušít občas nějakou tu levárnu a Atticus brzy zjistí, že mu hodil na krk boj s krvežíznivými pouštními kožoměnci, kteří na sebe mohou brát různé podoby. Když už si myslí, že všechny lsti prokoukl, zradí ho ten, od koho by to čekal nejméně. Atticus přísahá, že jestli tohle přežije, už nikdy se nenechá napálit. Krásná poslední slova.
 
 


UKÁZKA Z KNIHY
UKÁZKA EPUB
UKÁZKA MOBI
Gaiin štít (The Shield of Gaia, 2015)
Laser-books 2015, sedmá kniha edice Style.
brožovaná, překlad Roman Tilcer, obálka Gene Molicca, 264 stran, cena 269 Kč
cena po slevě 242 Kč, pro majitele čtenářských kont 188 Kč
cena e-knihy 189 Kč prostřednictvím serveru Palmknihy


Poslední druid, odvěký obránce země, to nikdy neměl lehké, spolu se svým věrným psem Oberonem se už mnohokrát střetl s celou řadou tvorů a bohů, které nijak zvlášť netrápilo, že by se měli objevovat pouze v mýtech.
Čarodějnice, které si chtějí podrobit elementála. Krokodýlí kněz a kočičí bohyně. Gnómové a koboldi rozpoutávající peklo před nákupním střediskem. Těm všem, a mnohým dalším, bude Atticus O'Sullivan čelit v jedinečné sbírce povídek a novel ze světa Kronik železného druida.
Dramatické příběhy plné humoru a magie tvoří nedílnou součást Atticových životních osudů. Nyní se v celosvětové premiéře vůbec poprvé objevují v souborném knižním vydání, které sám autor doplnil předmluvou a poznámkami k vnitřní chronologii série.
 
 
Přejděte na seznam vydaných titulů edice Style.
 
Laserweb 2.1 - Copyright © Laser-books 2007. Hlavní strana: www.laser-books.cz E-mail: laserbooks@seznam.cz
Při nalezení jakýchokoli závad či nedostatků nás prosím kontaktujte.