Jeden vyrůstal na kukuřičných polích v Iowě, pral se za svou nezávislost, chtěl uniknout životu, který mu chystal jenom lhostejnost, marnost a zapomnění.

Druhý vyrůstal mezi rozeklanými skalami drsné vulkanské pouště, pral se, aby ho přijali, chtěl sladit logiku, kterou ho učili, s emocemi, které cítil.

V dalekých končinách Galaxie, v místě a čase, které nikdy neměly existovat, se objevuje nástroj zkázy. Jeho pološílený kapitán přeje smrt všem rozumným bytostem, touží zničit každý civilizovaný svět, aby tak pomstil zničení svého světa.

Dvě zcela odlišné a nepoddajné osobnosti jménem Kirk a Spock musejí najít způsob, jak vést jedinou posádku jediné lodi, která je může zastavit.

Právě teď si můžete románovou adaptací nejnovějšího Star Trek filmu od Alana Deana Fostera objednat pomocí webového formuláře v levé části stránky.

Vámi zaslaná objednávka bude nejdříve potvrzena a teprve poté postoupena k vyřízení. Zásilku očekávejte do dvaceti dnů od potvrzení objednávky.

Naše zásilková služba je patrně jediná, která poskytuje všem zákazníkům slevu, a přitom si neúčtuje poštovné ani žádné jiné další poplatky. Sleva je u nás skutečnou slevou bez dalších podmínek a hlavně pro každého!

  • Vydal: Laser - books, s.r.o.
  • Rok vydání: 2012
  • Autor: Alan Dean Foster
  • Překlad: Jakub Jungmann
  • Formát: 296 stran, Vázaná
  • Cena: 289 Kč
  • EAN: 9788071932826
  • ISBN: 978-80-7193-282-6

Využijte našich slev a kupte si knihu Star Trek: Nemesis společně s románovou adaptací nejnovějšího Star Trek filmu od Alana Deana Fostera!

Jako majitelé čtenářských kont získáte slevu 50%. Sleva 30% platí pro všechny ostatní.

Alanova práce do současnosti zahrnuje výlety do všemožných žánrů od science-fiction a fantasy, přes horor, detektivky nebo western, až po historické romány či současnou fikci.

Napsal nepřeberné množství článků o filmech, vědě nebo sportovním potápění a vydal novelizace mnoha známých filmů velkých produkcí, jako jsou například: Star Wars, první tři díly ságy Vetřelec, Lebkouni nebo Riddickovy kroniky.

Mezi jeho další práce patří scénáře pro rozhlasové hry a dramatizace a příběh pro první Star Trek film. Jeho román Shadowkeep byl vůbec první knižní adaptací původní počítačové hry.

Sám publikuje v angličtině, ale jeho knihy byly přeloženy do více než 50 jazyků a získal mnohá ocenění, například i v Rusku. Mysteriózní román Cyber Way získal cenu Southwest Book Award - byla to první fikce, které se to podařilo.

Fosterova, někdy humorná, občas až ostře vážná, ale vždy zábavná, krátká fikce, se objevila ve všech hlavních SF magazínech, stejně tak jako v původních sbírkách a několika přehledech toho nejlepšího za uplynulý rok. Jeho doposud vydané dílo čítá více než 100 knih.