Dnes vychází…

Star Trek: Titan - Orionovi psiPřinášíme Vám třetí pokračování série o zbrusu nové lodi třídy Luna – U.S.S. Titan – kapitána Williama Rikera, bývalého prvního důstojníka Enterprise-D a jeho rozmanité posádky.
Po vyřešení romulanské a rémanské vnitřní politiky (Mezi dvěma světy) se Titan omylem ocitl v Malém Magellanově oblaku (Černý král). Po úspěšném návratu lodi a všech lidí tam uvízlých, se posádka vrací k původnímu plánu mise. K průzkumu zatím neznámého Orionova ramene a odvážně se tak pouští tam, kam se dosud nikdo z Federace nevydal…


OBJEDNÁVEJTE ZDE


Čím dále proniká hvězdná loď Titan za hranice známého vesmíru, tím víc jsou všichni telepati na její palubě – včetně diplomatické důstojnice Deanny Troi – pod vlivem cizího zoufalého křiku o pomoc. Ten nakonec přivádí loď k místu šokujícího masakru. Naleznou civilizaci mezihvězdných „velrybářů“, která známé vnímající vesmírné obry nejen zneužívá, ale dokonce se jimi i živí. Konsternován, ale zdráhajíc se vynášet jednoduché soudy, pokračuje kapitán William T. Riker v průzkumu, a v oblasti aktivního formování hvězd naráží na rozlehlé vesmírné trdliště. Ekosystém pro ohromující množství rozmanitých, avšak podobně obřích forem života.Při pokusu sjednat konec pronásledování těchto tvorů, poskytne Rikerova posádka lovcům bezděčně prostředky, díky nimž už nemusí být nadále lovci. Jenže věci nikdy nejsou takové, jaké se zdají být.

brožovaná, překlad Jakub Marek, obálka Cliff Nielsen, 382 stran, cena 289 Kč
pro majitele ČK bronze a silver 202 Kč, pro majitele ČK gold 173 Kč
kniha #499