Evan Currie: Odyssey One II – V srdci dění

Dlouho očekávané pokračování knihy Odyssey One: Do temnoty kombinuje space operu staré i moderní školy, a vytváří tak úžasné nové sci-fi dobrodružství!

Po epické první misi, která uvedla Zemi mezi hvězdy – a do kosmu plného děsivých nových nepřátel – strávili kapitán Eric Weston a posádka hvězdné lodi SAK Odyssey měsíce tím, že si pod admirálčiným pozorným dohledem užívali klidu. Když však Priminové, nejnovější spojenci Země, uzavřou obrannou dohodu se Severoamerickou konfederací, Odyssey konečně dostane nové rozkazy: vrátit se na Ranquil, domovský svět Priminů, kde má poskytnout potřebnou podporu v boji proti útočícím Drasinům.

Weston a jeho posádka jsou lační akce, ale hned po příletu na Ranquil si uvědomí, že ne všechno je takové, jak se zdá. Ano, Drasinové jsou hrozivým nepřítelem, ale kapitán má podezření, že válku vede jakási neviditelná síla, která by mohla navždy změnit tvář vesmíru. Weston a jeho posádka, odhodlaní odhalit tajemné loutkáře, se vzepřou protokolu SAK a vydají se do hlubokého vesmíru… kde objeví nepřítele, s jakým se dosud nesetkali.

brožovaná, překlad Jakub Marek, 528 stran


Kategorie:

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Evan Currie: Odyssey One II – V srdci dění”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *