Kirsten Beyer: Nekonečný příliv

Flotila vedená Voyagerem pokračuje v průzkumu kvadrantu Delta a prioritou se pro ni stalo zjistit současný stav sektorů dříve ovládaných Borgy.

Dvě ze specializovaných lodí, Galen a Demeter, zůstávají na Novém Talaxu, aby vypomohly Neelixovým lidem, zatímco Voyager, Quirinal, Esquiline, Hawking a Curie systematicky pátrají po pozůstatcích Borgů a Caeliarů. Jen Achilles zůstává na pozici, ze které může průzkumným plavidlům podle potřeby nabídnout pomoc.

Velitelka flotily Afsarah Edenová se s kapitánem Chakotayem podělila o to málo, co ví o své tajemné minulosti. Ale při dalších setkáních s artefakty a místy spjatými s jejím dávno ztraceným domovem, prožije několik dalších „probuzení“. Ani na počátku této zásadní mise však nehodlá dopustit, aby její vize zhatily plány celé flotily, což je ovšem postupem času čím dál obtížnější.

Uprostřed zhoršující se krize se znenadání shledávají s jedním z nejuctívanějších velitelů, které kdy Hvězdná flotila měla, a právě v jejích rukou se momentálně nachází budoucí rovnováha celé Galaxie…

brožovaná, překlad Michaela Burock, obálka Jakub Schejbal, 440 stran


Kategorie:

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Kirsten Beyer: Nekonečný příliv”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *