Scott Lynch: Lži Lockeho Lamory (PÁNI PARCHANTI 1)

(Hodnocení: 10)

Mezi spodinou se šíří zvěsti o Trnovi, neporazitelném šermíři, mistrném zloději, duchovi, jenž prochází stěnami. Mnozí ho pokládají za pověstného zastánce chudých, ostatní za pouhý mýtus. Ve skutečnosti je oním bájným Trnem, ovšem aniž by o to stál, Locke Lamora, drobný, nešťastně zamilovaný a sotva zručný s mečem. Jeho slavné skutky jsou jen vychytralými podfuky toho nejsložitějšího ražení. O pověsti, které je obestírají, se tedy rozhodně neprosil, ostatně čím méně pozornosti je jim věnováno, tím lépe. Bohaté okrádá, chudým ovšem nedává ze své kořisti ani co by se za nehet vešlo. Vše si nechává pouze pro sebe a svoji věrnou bandu zlodějů, pro Pány parchanty. Společně páchají drzé a odvážné podvody, které jsou v Camorru zcela novým druhem zločinu. Starobylé město však začíná znepokojovat smrtící tajemství a hrozí, že skrytá válka rozerve podsvětí, jediný domov, jaký kdy Páni parchanti poznali, na krvavé kusy. Lapeni ve vražedné hře, Locke a jeho přátelé prověří v boji o holý život svoji věrnost a důvtip až po nejzazší mez…

brožovaná, překlad Roman Tilcer, obálka Benjamin Carré, 488 stran


10 recenzí Scott Lynch: Lži Lockeho Lamory (PÁNI PARCHANTI 1)

 1. Diggitty

  Jelikož v Laser-books nikdo neodpovídá na emaily, ptám se tady – plánje se dotisk knihy?

 2. Albert Balatka

  Dobrý den, výhledově plánujeme nejen dotisk, ale i dokončení série. Prozatím jsme ale dali přednost jiným titulům. Oboje oznámíme jakmile Lockeho Lamoru přijde řada 😉

 3. Raki

  Už sa neviem dočkať na poslednú knihu. 1. a 2. kniha sú TOP.

 4. barllog

  Je nějaké nové info k plánovanému dotisku knihy?

 5. Kateřina

  Jak je na tom ten dotisk? Protože ten komentář je starý necelé dva roky a pořád ticho po pěšině. Věřím, že nejsem jediná kdo knihu marně shání

 6. Albert Balatka

  Dobrý den, dotisk není, protože Covid. Aktuálně mají přednost pouze nové a ideálně nenavazující tituly. Až se to přežene, zkusíme se na to znovu podívat. Děkujeme za pochopení.

 7. Michaela

  Dobrý deň, je nejaké nové info k dotlači?

 8. Albert Balatka

  Aktuálně to už skutečně vypadá na rok 2023.

 9. Nikola Hrubá

  Kniha je úžasná, citlivá, srdcervoucí, propracovaná, má nádhernou atmosféru a ty zvraty! Chvilkami napětím zadržujete dech a poté tam Locke nebo Jean hodí nějakou hlášku a vy se i přes napínavost situace musíte smát. Smích ale nebude jediná emoce, která vás u čtení čeká. Jsou zde momenty ze kterých mrazí a také ty, které vám zlomí srdce.
  Moc se těším na dotisk /reedici, doufám že konečně vyjde. 🙂 Nevím jak jsou na tom ostatní nebo jak je to v plánu, ale já se přimlouvám za původní obálky.

 10. Daniel

  Skvělá kniha. Propracovaný příběh i charaktery. Snad se brzy dočkáme dotisku.

 11. Nel

  Dobrý den, jak to je s tiskem této knihy? Marně ji sháním a všude je vyprodaná, tak se chci zeptat, bude se tato kniha ještě tisknout?

 12. Albert Balatka

  Dobrý den, sledujte naše sociální sítě a speciálně akci „tajemné léto“ 😉

 13. Pavel

  Zdravím, na stránkách reknihy.cz se právě prodává tato kniha za 5199,- !!! Opravdu by pro Vás nebylo zajímavé dotisknout?

 14. Albert Balatka

  Dostisk, nebo respektive nové vydání, očekávejte v lednu ’23 😉

 15. Ashen

  Dobrý den, bude prosím v rámci nového vydní i třetí díl?

 16. Albert Balatka

  Dobrý den, ano, chystáme 😉

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *