Scott Lynch: Rudá moře pod rudými nebesy (PÁNI PARCHANTI 2)

(Hodnocení: 3)

Locke Lamora, někdejší Trn z Camorru, spolu s Jeanem Tannenem opustil na útěku před Nájemágy své rodné město. Brzy poté dorazí do městského státu Tal Verrar, kde zakrátko začnou připravovat dosud největší loupež; za cíl si vyberou nesčíslné poklady přepychové herny známé jako Hříše. Z té si nikdo jaktěživ neodnesl jedinou minci, kterou by tam nevyhrál u stolů nebo při jiných hazardních hrách, jež Hříše nabízí. Jenže pravý zločin jde jako po másle jen zřídkakdy a Locke a Jean se záhy připletou do pokusu vlákat pirátskou flotilu nechvalně proslulé kapitánky Zamiry Drakaši do složité politické hry o moc. Skvělý úkol pro zloděje, jež u galéry nerozeznají ani příď od zádě. A Nájemágové celou tu dobu chystají bezpodmínečně nutnou pomstu muži, který je přesvědčen, že je může ponížit a přežít to; Lockemu Lamorovi.

brožovaná, překlad Roman Tilcer, obálka Benjamin Carré, 562 stran

Kategorie: Štítek:

3 recenze Scott Lynch: Rudá moře pod rudými nebesy (PÁNI PARCHANTI 2)

 1. Ashen

  Můžu se zeptat, kdy plánujete vydat Zloďejskou republiku? Na databázi knih už mě naskočila v plánovaných, ale záhy zase zmizela.

 2. Albert Balatka

  Dobrý den, Skutečně plánujeme, ale řešíme ještě strategii, jak naložit s celou trilogií. Už to ale brzy rozsekneme 😉

 3. Matylda

  Doufám, že strategii už brzy dořešíte. Na ediční plán kvůli Zlodějské republice koukám á 3 měsíce už asi milion let. A myslím, že už to není trilogie (The Thorn of Emberlain)

 4. Jiří Novotný

  Třetí díl podstatně schází..

 5. Albert Balatka

  To máte jednoznačně pravdu. Snažíme se jej zajistit…

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *