Scott Lynch: Rudá moře pod rudými nebesy (PÁNI PARCHANTI 2)

(Hodnocení: 3)

Locke Lamora, někdejší Trn z Camorru, spolu s Jeanem Tannenem opustil na útěku před Nájemágy své rodné město. Brzy poté dorazí do městského státu Tal Verrar, kde zakrátko začnou připravovat dosud největší loupež; za cíl si vyberou nesčíslné poklady přepychové herny známé jako Hříše. Z té si nikdo jaktěživ neodnesl jedinou minci, kterou by tam nevyhrál u stolů nebo při jiných hazardních hrách, jež Hříše nabízí. Jenže pravý zločin jde jako po másle jen zřídkakdy a Locke a Jean se záhy připletou do pokusu vlákat pirátskou flotilu nechvalně proslulé kapitánky Zamiry Drakaši do složité politické hry o moc. Skvělý úkol pro zloděje, jež u galéry nerozeznají ani příď od zádě. A Nájemágové celou tu dobu chystají bezpodmínečně nutnou pomstu muži, který je přesvědčen, že je může ponížit a přežít to; Lockemu Lamorovi.

brožovaná, překlad Roman Tilcer, obálka Benjamin Carré, 562 stran

Kategorie: Štítek:

3 recenze Scott Lynch: Rudá moře pod rudými nebesy (PÁNI PARCHANTI 2)

 1. Ashen

  Můžu se zeptat, kdy plánujete vydat Zloďejskou republiku? Na databázi knih už mě naskočila v plánovaných, ale záhy zase zmizela.

 2. Albert Balatka

  Dobrý den, Skutečně plánujeme, ale řešíme ještě strategii, jak naložit s celou trilogií. Už to ale brzy rozsekneme 😉

 3. Matylda

  Doufám, že strategii už brzy dořešíte. Na ediční plán kvůli Zlodějské republice koukám á 3 měsíce už asi milion let. A myslím, že už to není trilogie (The Thorn of Emberlain)

 4. Jiří Novotný

  Třetí díl podstatně schází..

 5. Albert Balatka

  To máte jednoznačně pravdu. Snažíme se jej zajistit…

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *